Адаптер - 19912 - до великого мотоблоку з водяним охлажнением

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Код товару: 19912
Відгуки: 0
8 650грн.
Характеристики: (Дивитись усі)
КЛАС МОТОБЛОКА
важкий
ТИП РАМИ
довгий
Опис

Адаптер до тяжких мотоблоків з водяним охолодженням відрізняється від всіх інших моделей подовженим дишлом, спеціальним кріпленням і потужної рамою. Адаптер призначений для полегшення процесу роботи з мотоблоком. Завдяки адаптеру зникає необхідність ходити за мотоблоком пішки. Робота з буксированим навісним обладнанням відбувається через одинарну зчеплення, яка кріпиться ззаду адаптера.

Робота з активною грунтофрезою, стандартно відбувається безпосередньо за самим мотоблоком. Двоколісний адаптер дозволяє використовувати ваш мотоблок в якості засобу пересування по сільській місцевості. Адаптер обладнаний ручним механизимом підйому і опускання навісного обладнання (в транспортне і робоче положення). Колеса на подвійному шарикопідшипнику.

Для використання адаптера з навісним обладнанням, вам знадобиться одинарна збільшена зчіпка, конструкція якої розбирається на дві частини: одна частина приєднує адаптер до мотоблоку, друга служить регулиуемым перехідником між підйомним механізмом адаптера і самим навісним обладнанням.


Теги: Адаптер до великого мотоблоку з водяним охлажнением, Адаптер до великого мотоблоку, Адаптер великого мотоблоку з водяним охлажнением

Характеристики
Навісне обладнання
КЛАС МОТОБЛОКА
важкий
ТИП РАМИ
довгий
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Адаптер - 19912 - до великого мотоблоку з водяним охлажнением
8 650грн.