Дровокол - 10029 - Електричний, Гвинтовий, 4 кВт, Червоний

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Код товару: 10029
Відгуки: 0
30 290грн.
Характеристики: (Дивитись усі)
ВИД ДРОВОКОЛА
гвинтовий
ПОТУЖНІСТЬ ДРОВОКОЛА
4 кВт
Опис

Опис:

Дровокол електричний призначений для колки твердих порід деревини та полін при заготівлі дров. Це дуже потужний та надійний інструмент у господарстві. Напруга дровокола 380 В, потужність двигуна 4 кВт, що більш ніж достатньо для такого пристрою. Купивши його, ви забудете за втому під час рубання дров, оскільки дровокол зробить найважчу роботу за вас. Електро дровокол допоможе заготовити дрова для приватного будинку, лазні та інших потреб із мінімальними зусиллями з боку людини. Конструкція пристрою дуже проста, завдяки чому досягається його висока надійність, і він практично не вимагає будь-якого обслуговування.

Даний дровокол виготовлений спеціально для колки твердих і дуже твердих порід деревини таких як: дуб, граб, бук, акація та інших... Випробування показали, що цей гвинтовий колун без проблем впорався з пнями дуже сучкуватої акації, колодками граба та дуба. При колінні сосни взагалі не відчуває навантаження.

Все це заслуга среціального гвинтового конуса великого діаметра і потужного редуктора шестерні який збільшує силу дровокола в рази. Та й не останню роль відіграє 4-кіловатний 3-х фазний двигун, який наводить все це в рух.

Є реверс (Крутіт в один і в інший бік).

Теги: Дровокол, Подрібнювач, Дровокол Деревини, Подрібнювач Деревени

Характеристики
Дровоколи
ВИД ДРОВОКОЛА
гвинтовий
ПОТУЖНІСТЬ ДРОВОКОЛА
4 кВт
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Дровокол - 10029 - Електричний, Гвинтовий, 4 кВт, Червоний
30 290грн.