Кормовий Екструдер - 10252 - Для Зернових Культур, 11кВт, Червоний

Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Код товару: 10252
Відгуки: 0
57 170грн.
Опис

Опис:

Характерною особливістю даного устаткування є не висока споживана потужність і хороша продуктивність.

Екструдований корм засвоюється організмом тварини на 95 відсотків. Велика рогата худоба, свині, птахи, кролі, вівці, кози, нутрії і т. д. поїдають їжу повністю. Немає відходів і недоцільного використання зерна. Корм має приємний запах і смак, що подобається тваринам. Екструдований корм практично стерильний. Завдяки впливу високої температури і тиску продукт знезаражується і приносити тільки користь, так як процес виробництва проходити дуже швидко. У раціоні зберігаються всі поживні речовини, а шкідливі компоненти зникають.

Цей агрегат складається з електродвигуна, з'єднаного за допомогою клинопасової передачі з экструдерной частиною, пускової апаратури і безпосередньо экструдерной частини.
Экструдерная частина складається із завантажувального бункера, камер завантажувальної та прессующей, в яких розташована система шнеків: подаючого, проміжного і пресуючого.
Камера пресуюча закінчується фільєри, в якій відбувається максимальне стиснення і через яку виходить екструдований продукт.

Характеристики:

Продуктивність:110 кг/годину
Мережа380 Ват
Діаметр шнека -58 мм
Споживана потужність11 кВт
Габаритні розміри:95/75/70 см
Маса,240 кг

Теги: Кормовий Екструдер Для Зернових Культур, Екструдер Кормовий, Кормовий Екструдер, Екструдер, Екструдер Для Зернових Культур

Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Кормовий Екструдер - 10252 - Для Зернових Культур, 11кВт, Червоний
57 170грн.